Long Covid aangepakt!
Liselot Appelo

leverbaar vanaf: mei 2025
hardcover: 25,95
Pre-order nu!

ISBN: 9789083494241

Het leven van Liselot is weer volkomen normaal! Na de diagnose long covid had ze pijn en was moe, afgedraaid en uitgeput. Rust en acceptatie waren het advies, maar toen las ze twee fantastische boeken. Zij gaven haar inzichten die zorgden voor een totaal andere kijk op haar aandoening. Het bleek de sleutel tot volledig herstel.

In ‘Long covid aangepakt ‘ neemt Liselot je mee in haar ziekteproces en maak je kennis met de twee boeken van respectievelijk  Alan Gordon en Jan Rothney. Ze vertelt je over een methode, een soort breintraining om pijn te benaderen. En laat je de kracht van het herstellend vermogen van je lichaam zien. Ze schreef niet alleen het verhaal, maar voorzag het ook van geweldige tekeningen. Wetende dat lezen bij een chronische aandoening, veel energie kost en vaak niet lukt.

Misschien ben jij of ken jij iemand met klachten rond long covid, ME, Q-koorts of andere chronische pijnklachten. Dit boek kan helpen bij het benaderen van pijn. Het is geen instant succesverhaal, want herstel gaat niet vanzelf. Ook Liselot kreeg te maken met terugvallen. Maar door de in dit boek behandelde methode vond zij - en hopelijk ook jij - de kracht om elke keer weer op te krabbelen. Iets wat ze iedereen gunt!


Over Liselot (1971)
Beeldend therapeut, kunstenaar en docent tekenen in het speciaal onderwijs. Getrouwd en moeder van een dochter en twee bonuskinderen.

Reviews

We zijn benieuwd wat jij van dit boek vindt. Vul je naam en mailadres in en geef je review. Goed om te weten: door je review te plaatsen, geef je ons toestemming deze ook te delen op social media.